����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������±����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������´����¯�¿�½������¯����¯�¿�½������§����¯�¿�½���¯���¿���½ ����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������§����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½���¯���¿���½ ����¯�¿�½������©����¯�¿�½������§����¯�¿�½������±����¯�¿�½������¨����¯�¿�½������±����¯�¿�½������¯����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½���¯���¿���½ ����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������§����¯�¿�½���¯���¿���½����¯�¿�½������§����¯�¿�½������¨ ����¯�¿�½���¯���¿���½ ����¯�¿�½������§����¯�¿�½������±����¯�¿�½������²����¯�¿�½������§����¯�¿�½���¯���¿���½
نظر به اینکه این فروشگاه تازه افتتاح شده است، فایلهای بیشتری در آینده برای فروش با قیمت پایین تر در این فروشگاه قرار خواهند گرفت.لطفا با نظرسنجی، به ارتقای و بهبود این فروشگاه یاری رسانید. اگر دنبال فایلی هستید که هیچ کجا پیدا نکردید، لطفا با ایمیل زیر اطلاع دهید: mbenisg@gmail.com

بانک جامع ایمیل (ایمیلهای فعال کاربران ایرانی،مشاغل، دانشجویان،شبکه های اجتماعی) 10 میلیون ایمیل فعال، تنها 1500تومان

بانک جامع ایمیل (ایمیلهای فعال کاربران ایرانی،مشاغل، دانشجویان،شبکه های اجتماعی) 10 میلیون ایمیل فعال، تنها 1500تومان

 

بیش از ده میلیون ایمیل فعال کاربران ایرانی بهمراه نرم افزار BulckSender (نرم افزار ارسال ایمیل گروهی)

 

فروشگاه اینترنتی بدون بازاریابی و تبلیغات، همانند فروشگاه لوکس در دل کویر است که هیچ کس از آنجا عبور نمیکند!!!

اگر شما میخواهید محصولات خود را معرفی نمایید، بهترین راه، استفاده از ایمیل یا پست الکترونیکی می باشد. با ارسال ایمیل به کاربران اینترنتی، به راحتی محصولات خود را به آنان معرفی و بازاریابی نمایید.

دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست که تبلیغات و بازاریابی اینترنتی برای یک مدیر فروشگاه اینترنتی و سایت، چقدر اهمیت دارد. بقول معروف فروشگاه اینترنتی بدون بازاریابی و تبلیغات، همانند فروشگاه لوکس در دل کویر است که هیچ کس از آنجا عبور نمیکند!!!

دنبال راهی برای بازاریابی و تبلیغات برای سایت و فروشگاه اینترنتی  و صد البته افزایش آمار بازدید و فروش خود میگردید؟ از سر زدن به سایت ها و انجمن های مختلف، صرف مدت زمان زیاد، صرف هزینه گزاف برای تبلیغات بنر فروشگاه و سایت خودتان در سایتهای تبلیغاتی خسته شده اید و نتیجه نگرفته اید؟

نگران نباشید. با صرف مبلغ اندک، شما لیست ده ها میلیون ایمیل فعال کاربران ایرانی (دکتر، دانشجو، مهندس، متخصص و هزاران مشاغل دیگر) را در دست خواهید داشت و خواهید توانست با استفاده از نرم افزار فوق، روزانه با صرف وقت اندک خود صدها هزار ( و بسیار بیشتر) ایمیل تبلیغاتی برای گروه های مختلف بفرستید و فروشگاه خود را تبلیغ نمایید ( و برای سایت و فروشگاه تان بازاریابی نمایید) بهمین راحتی!!!

ارسال ایمیل انبوه

راهنمای نصب نرم افزار:

فایلها را از حالت فشرده خارج کرده و نرم افزار را نصب نمایید. سپس فایل Keygen.exe را اجرا نموده و سریال نامبر داخل آن را کپی نموده و در نرم افزار BulckSender (بعد از نصب، نرم افزار از شما سریال نامبر میخواهد) Paste نمایید و به اصطلاح نرم افزار را Unlock کنید. اکنون بدون محدودیت می توانید از نرم افزار استفاده کنید.

 

 

 

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Mail-sender_200821_3468.zip1.3 MB
10Milion-Persian-E_Mail-adress_200821_5142.zip13.4 MB

بانک جامع ایمیل (ایمیلهای فعال کاربران ایرانی،مشاغل، دانشجویان،شبکه های اجتماعی) 10 میلیون ایمیل فعال، تنها 1500تومان

بانک جامع ایمیل (ایمیلهای فعال کاربران ایرانی،مشاغل، دانشجویان،شبکه های اجتماعی) 10 میلیون ایمیل فعال، تنها 1500تومان   بیش از ده میلیون ایمیل فعال کاربران ایرانی بهمراه نرم افزار BulckSender (نرم افزار ارسال ایمیل گروهی)   فروشگاه اینترنتی بدون بازاریابی و تبلیغات، همانند فروشگاه لوکس در دل کویر است که هیچ کس از آنجا عبور نمیکند!!! اگر شما میخواهید محصولات خود را معرفی نمایید، بهترین راه، استفاده از ایمیل یا پست الکترونیکی می باشد. با ارسال ایمیل به کاربران اینترنتی، به راحتی محصولات خو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,500 تومان